Deze website maakt gebruik van cookies om u de beste ervaring te geven wanneer u onze website bezoekt.
Door deze website te blijven gebruiken, stemt u in met ons gebruik van deze cookies.
Deze website is een KNZB-website. De website is begin 2022 teruggeplaatst na een grote storing. Er ontbreekt bijna 3 jaar geschiedenis.
Deze website voldoet aan de AVG regels.
Alle tekstblokjes hierboven zijn actieve links. Sommige hebben ook nog sub-links.
Gepubliceerd door SwimToFightcancer op do, 07/08/2025 - 11:29
Datum:
zondag, 7 september, 2025 - 11:00 t/m 17:00
Doe met ons mee met Swim to Fight Cancer Nijmegen op 7 september en zet jouw onmacht om in kracht. Zwem mee, laat je sponsoren door familie, vrienden, collega's en buren en haal geld op voor baanbrekend kankeronderzoek. Kijk voor meer informatie op https://www.swimtofightcancer.nl/nijmegen
Gepubliceerd door richard broer op zo, 31/07/2022 - 23:45
Swim to Fight Cancer
Eind augustus start het Swim to Fight Cancer-seizoen weer! Vier weekenden op rij vinden in meer dan 10 steden fondsenwervende zwemtochten plaats in open water. Deelnemers en teams laten zich sponsoren en halen samen zoveel mogelijk geld op voor kankeronderzoek. Op welke locatie zwem jij mee? Kijk voor meer informatie en aanmelden op swimtofightcancer.nl.